Hisse Senedi Örneği

//Hisse Senedi Örneği

Hisse Senedi Örneği

Hisse pay senedi örneği ve genel bilgiler

Hisse Pay Senedi örnekleri şirketimiz tarıfından özel giyoş deseni kullanılarak birebir kopyalanması imkansız teknikler kullanılarak yapılmaktadır. Herbiri özel teknikler içeren desenler kullanılmaktadır ve her firmaya özel olarak çeşitli görünür görünmez değişiklikler yaparak özel hazırlanmaktadır.

Desen çeşitliliğimizi görebilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Desen örneklerimizi burada alenen paylaşmamak güvenlik olarak ve özel çalışmalarımızı pay senedi şablonlarımızı, hisse pay senedi örneklerimizi ortalıkta dolaşmamasına dikkat ettiğimizden firmamızın aldığı bir karardır, bazı modellerimiz tamamen görsel amaçlı sergilenmektedir, son lleri değildir güvenlik işlemleri resim olarak algılanamayan özellikler içermektedir.

Firmamızdan istemeniz durumunda size özel olarak çalışma gönderilecektir, istanbul içi müşterilerine fiziki olarak tam güvenlik önlelemleri uygulanmış olarak, bitmiş halini göreceğiniz örnek nama yazılı veya hamiline yazılı olarak hazırlanmış şirketinize gerekli olabilecek intifa senedi taslağı buna berzer ilmuhaber örneği şirketinize özel taslak hazırlayıp iş yerinizde firmanıza özel uygulanan tüm güvenlik önlemleri detaylı olarak sunum yapılmaktadır.

Matbaamızda istemeniz durumunda hisse senedi basımı işlemlerine başlamadan gerekli olan hisse senedi basımına ilişkin karar örneği mevcuttur şirketiniz izin gerekli bu evrağı size mail yoluyla iletmekteyiz.

Hamiline yazılı hisse senedi örneği diğerlerinide daha dikkatli korunması gerektiğinden çalışmaları daha dikkatli bir şekilde hazırlanıp size sunulmaktadır.

Anonim şirketler hisse senedi örneği çalışmalarını bu konuda deneyimli değerli evrak basan matbaalara yaptırmaları gerekmektedir, eğer sıradan matbaalara yaptırdıklarında bu konuda deneyemsiz olan matbaa sertifika hazırlar gibi sıradan tüm matbaaların yaptığı uygulamaları yapıp değerli evraklarınınz yada nama yazılı veya hamiline yazılı hisse senetleriniz TTK’nın istediği nitelikte hazırlanmammış olur.

daha detaylı bilgi için işletmemizin bu konuda uzman ekibiyle ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen arayınız.

Hisse Senedi Basımı Bilgi Hattı

Tel : (0212) 565 40 75 – pbx 
Gsm: (0533) 350 00 83

 

Görseller

About the Author:

5 Comments

 1. Yasin Ballı 21 Şubat 2018 at 00:45 - Reply

  Pay senedi basımı için gerekli tüm evrakları hazırladım. Onay almadan basmıyorsunuzdur umarım çünkü son halini görelimde sonradan sorun çıkmasın, kolay gelsin.

 2. Taner Güllü 21 Şubat 2018 at 10:23 - Reply

  Matbaanız İstanbul da sanırım, iletişim bilgilerinizde öyle yazıyor. Pek bilgim yok hisse senetleri hakkında, yardımcı olursanız sevinirim. İstanbul dışına hisse senedi basıp, gönderebiliyor musunuz? Kolay gelsin.

 3. Cem Denti 21 Şubat 2018 at 12:28 - Reply

  Şirketimize basmış olduğunuz hisse senetlerindeki özel giyoş desenimiz çok güzel oldu, farkımızı yansıttı, teşekkür ederiz.

 4. Orhan Vadici 21 Şubat 2018 at 13:42 - Reply

  Pay senedi çıkarmanın vergisel avantajları bir hayli çok. Bu nedenle hisse senedi bastırmıştık, şirketimize yakışır pay senedi hazırladığınız için teşekkür ederiz.

 5. Mahmut Yaldız 12 Mart 2018 at 23:08 - Reply

  Sitenizdeki hisse senedi örneklerini inceledim ve çok beğendim.Farklı tasarımlarınız var mı, varsa görmek isterim.Benim için farklılık önemli ve bu da tasarımın inceliğine bağlı.Diğer hisse senedi örneklerinizi yollayabilir misiniz? mail adresim mahmutyldz@gmail.com Şimdiden teşekkür ederim,kolay gelsin.

Leave A Comment