3 Boyutlu Hologram (IHMA Sertifikalı)

3 boyutlu Hologram’lar hisse pay senedi basımı‘nda güvenlik açısından IHMA sertifikalı olması çok önemlidir bu özel hologramları sıradan her matbaanın yapamayacağının teminatı olan IHMA (International Hologram Manufacturers Association) 1993 yılında kurulmuştur, kuruluş sebebi, dünyadaki tüm hologramların kayıt altına alınması diyebiliriz her firmaya özel tescillenmiş hologramları arşivinde barındırır, bunlar kayıt altında tuttulmaktadır, bu sebeple taklit edilmesi neredeyse imkansızdır. IHMA tarafında sertifikalandırılmış firmamız adına özel hazırlanmış 3 boyutlu hologramlar kullanmaktayız.

Matbaamızda uygulanan hologramların tümü IHMA güvencesi altındadır, hologram görsel ve özelikleri kurum (IHMA) tarafından tescil numaralı kayıt altında korunmaktadır, MAKRONET hologram kalıpları 3d,  Dotmatrix , Superbright, E-Beam  gibi tekniklerle yüksek çözünürlükte üretilir.

Hisse pay senetlerinde kullandığımız 3 Boyutlu Hologram etiketlerimiz tek kullanımlık olup, tam imha özelliği sayesinde uygulandığı alandan çıkarılmak istendiğinde kendini imha ederek tekrar kullanılamaz hale gelir. Sıcak hologram adedi yüksek işlerde maliyetleri açısından firmalara avantaj sunan bir hologram uygulamasıdır. Elle uygulanması mümkün değildir, Otomatik makinelerde uygulanır.

2017527144056736 300x132 - 3 Boyutlu Hologram

3d Hologram’da IHMA sertifikası çok önemlidir bir bakıma göre hologramı sıradan her matbaanın yapamayacağının teminatıdır aslında, IHMA (International Hologram Manufacturers Association) 1993 yılında kurulmuştur Kuruluş sebebi, hologramların kayıt altına alınması diyebiliriz her firmaya özel tescillenmiş hologramları arşivinde barındırır, bunlar kayıt altında tuttulmaktadır, bu sebeple taklit edilmesi neredeyse imkansızdır.

Matbaamızda uygulanan hologramlar IHMA güvencesi altındadır, hologram görsel ve özelikleri kurum tarafından tescil numaralı kayıt altında korunmaktadır,
MAKRONET hologram kalıpları 2d,  Dotmatrix , Superbright, E-Beam  gibi tekniklerle yüksek çözünürlükte üretilir.
3 Boyutlu Hologram etiketlerimiz tek kullanımlık olup, tam imha özelliği sayesinde uygulandığı alandan çıkarılmak istendiğinde kendini imha ederek tekrar kullanılamaz hale gelir.
Sıcak hologram adedi yüksek işlerde maliyetleri açısından firmalara avantaj sunan bir hologram uygulamasıdır. Elle uygulanması mümkün değildir, Otomatik etiketleme makineleri ile aplike edilir

UV Baskı (Invisible)

Görünmez baskı tekniğidir, normal gün ışığında görünmezler sadece ultraviole ışıkta görünür olur, banknot ve paralarda olduğu gibi mor ultraviole ışıkta ortaya çıkar, firma ünvanını yada firmanızın logosunu gizli görünmez baskı şeklinde değerli evraklara ve hisse senetlerinin üzerine basmaktayız, böylelikle kıymetli evraklarınız daha güvenli ve taklit edilemez özellik kazanır.

Mikro Yazı Baskısı (Extra Small Print)

Çıplak gözle okunamayan ancak 100 kat büyütüldüğünde okunabilen yazı tekniğidir. (Standart baskı işlemiyle basılamayan sektörde çok az firma tarafından uygulanabilen özel güvenlik baskısını kıymetli evraklarınızda ve pay senetlerinizde yıllardır değişen teknolojiyle geliştirerek kullanmaktayız.

Giyoş Desen Uygulaması

Desen teknolojimiz giyoş desen üzerine kuruludur desenin modeline göre kalın ve ince asimetrik desenler kullanılır genel manada karmaşık geometrik bir yapısı vardır birbirini kesen çizimler mevcuttur birebir taklit edilmesi veya çizilmesi imkansızdır, kullanılan alanlar genelde kıymetli evraklar ve hisse pay senetleridir.

Karekod Teknolojisi

Yeni nesil barkod tipidir içerisinde kodlanmış bilgiler vardır, bu bilgiler müşterinin isteğine göre şekillenmektedir.

Pay Senedi Seri Numarası

Pay senetlerinde firmamız tarafından oluşturulan set’ler birbirini takip eder numaralandırma şeklidir. İsteğe göre özel kodlamalar yapılmaktadır bu kodlamalar belgenin seri akışını tahmin edilemez hale getirmektedir ve kopyalanmasını ayrıca zorlaştırarak engellemektedir.

Hassas Renk Geçişli Özel Harita Desen Uygulaması

Bu desenleme firmaya özel yapılmaktadır, renk geçişleri birbirinin üzerinden atlayarak özel desen ve renk süzmesi oluşturmaktadır, bu uygulama özel olarak yapılmaktadır.

201582892734723 300x76 - 3 Boyutlu Hologram

Özel güvenlik uygulamalarımız; 
– Dünya hologramcılar birliği (IHMA) onaylı Pay Senedi hologramı,
– 1. kalite güvenlikli fil dişi color pay senedi kağıdı 250 gr,
– Invisible baskı tekniği çıplak gözle görülemeyen sadece UV mor ışıkta ortaya çıkan özel mürekkeple basılan güvenlikli pay senedi fligranı,
– Extra Small Print çıplak gözle okunamayan ancak 100 kat yakınlaştırıldığında okunabilen yazı tekniği (standart baskı tekniğiyle basılamayan bir uygulama),
– Özel çizimi mümkün olmayan giyoş girdap desen Hisse Senedi desen çalışması.

Matbaamız 2018 yeni nesil güvenlik önlemlerini yüksek kalitede kopyalanamaz özellikli olarak hizmetinize sunmuştur, bu konuda rakiplerimizle aramızda ciddi kalite ve nitelik farkı olduğunu örnek numunelerimizi ofisinizde canlı olarak görerek test edebilirsiniz sözler yanıltıcı olabilir kaliteyi görerek test edin.

Müşterilerimizin Dikkatine!!! Kıymetli evraklar ve Pay Senetlerinizi sıradan her matbaanın yapabildiği matbaacılık dilinde varak yaldız diye tabir ettiğimiz sıcak yaldızı size güvenlikli hologramı diye uygulayabilirler, firmanızın zarar görmemesi için buna hassasiyetle dikkat etmeniz gerekir, bu durumda yapılan işlem sıradan bir sertifikadan farkı kalmaz, genelde müşteriler daha önce Hisse Senedi bastırmadığından ve gerçek taklit edilemez güvenlik önlemleri ve kopyalanamaz 3D hologram görmediklerinden bu farkı kıyaslayamazlar, güvenlik hologramı sadece dünya hologramcılar birliği (IHMA) onaylı ve kalıpları yurt dışında lazer tekniğiyle hazırlanmış olan resmi sertifikalı 3 boyutlu özel Pay Senedi hologramlarıyla yapmaktayız.

(IHMA 3D Hologram sertifikasını Pay Senedi bastıracağınız matbaadan göstermesini isteyiniz) Kullandığımız 3 Boyutlu hologramların hiç bir matbaanın veya firmanın yapamayacağını
ve taklit edemeyeceğini taahhüt ederiz. Bu hologramlar çek’lerde ve kıymetli evraklarda kullanılır.

– Şirket bilgilerinizi yollayacağınız ve sonra Kıymetli evraklarınızı bastıracağınız matbaanın güvenilir olmasına, firmanızın zarar görmemesi için azami dikkat etmelisiniz, Matbaamız Maliye bakanlığı tarafından resmi evrak basmaya yetkilidir.

ve her yıl düzenli olarak Maliye Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Anlaşmalı Matbaa numaramız 3279’dur. (Levhamız istemeniz durumunda sizinle paylaşılacaktır.)
Makronet hisse senedi basım ve danışmanlık merkezi

Not: Eğer pay senedi çıkarma konusunda daha önce bir deneyiminiz yoksa ve destek alma ihtiyacı duyuyorsanız pay senedi basımında tüm türkiyeye hizmet veren matbaamız artık bu konuda uzmanlaşmış ve marka olmuştur, müşterilerimize Konusunda uzman Mali Müşavirimiz denetiminde ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekteyiz. bize pay senedi basımı konusunda kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz

Dikkat!!! Eğer (IHMA) onaylı 3 Boyutlu Pay Senedi hologramı, baskı kalitesi ve kullanılan kağıdın niteliğinden şüphe duyuyorsanız lütfen örnek isteyiniz. Biz 3 boyutlu hologram, kağıt ve baskı kalitemize güvendiğimizden istemeniz durumunda size örnek çalışma gösteriyoruz.

HİSSE SENEDİ bastığımız müşteri referanslarını görmek için linki tıklayın.
Referanslarımızdan istediğiniz müşteriyi arayıp hisse senedi kalitemizi ve hizmet kalitemizi sorgulayabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen arayınız. 

3D Güvenlikli Hologram Basım Bilgi Hattı

Hızlı İletişim 0212 565 40 75 pbx