Matbaamız, müşterilerinin memnuniyeti adına her geçen gün daha birikimli ve deneyimli olarak yoluna devam ediyor. Çalışma yaptığımız Batman Hisse Senedi Basan Matbaa alanında şirketimize sipariş veren müşterilerinizden istediğimiz evraklar hakkında çok sık sorular alıyoruz. Şirketler için artık zorunlu ve önemli bir hale gelen pay hisse senedi basımı konusunda Türkiye’de marka olan firmamızda, sizlere ücretsiz danışmanlık hizmeti de sağlıyoruz. Merak ettiğiniz, aklınıza takılan, öğrenmek istediğiniz bütün soruları bizlere mail ya da telefon yolu ile iletebilir, anında yanıt alabilirsiniz. Bütün güvenlik önlemlerinin alındığı, işin her aşamasının titizlikle gerçekleştirildiği firmamızdan istediğiniz zaman bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Batman Hisse Senedi Basan Matbaa işlerinde Profesyonel ve Tecrübeli Hizmet

sizlerden şirketinize dair bazı evraklar talep ediyoruz. Bu evrakların başında ise şirket kuruluşunuzun yayınlandığı gazete, son sermaye artırımına dair gazete, unvan ve merkez değişimi yapılmışsa bunlara ilişkin gazeteler, güncel hazirun cetveli, tamamı ödenmeyen sermayelerde ödenen miktar gibi evraklar sizden talep edilmektedir. İstenilen evraklar konusunda firmamıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Evraklarınızı bize teslim ettiğiniz andan itibaren başka hiç kimse ya da hiçbir yer ile paylaşılmayacağından emin olabilirsiniz. Çünkü firmamız aracı kullanmıyor, baskı işlerini ve tasarım işlerini tamamen kendi bünyesinde yürütüyor. Bu nedenle de evraklarınızın elden ele dolaşması, başkalarının görmesi gibi bir durum asla söz konusu olmuyor. Bu konuda bizlere kesinlikle güvenebilir, kendinizi firmamızın deneyimli ve emin ellerine teslim edebilirsiniz.

Son yıllarda artan sahtecilik olayları nedeniyle kıymetli evrak basımı konusunda güvenlik önlemleri de ön plana çıkmaktadır. Firma olarak biz, Batman Hisse Senedi Basan Matbaa hizmetinde 3 Boyutlu Hologram, Özel kopyalanamaz giyoş desen çalışması, Extra Patterns Printing, Invisible Ink, Gizli Ultraviole Fligran basımı gibi önlemler alıyoruz. Firmamızda değerli evrak basımları kesinlikle yüksek kalite baskı tekniği ve özel güvenlik önlemleri alınarak yapılıyor. Kopyalamayı engelleyen bütün önlemleri aldığımız hizmetimizi üstelik çok kısa zamanda ve en uygun fiyatlara teslim ediyoruz. Kalite, uygun fiyat, güvenlik ve hızlı teslimat yapan firma arayışınıza en uygun çözüm biziz. Bu konuda iddialı olan firmamızla tanışmaya sizleri de bekliyoruz.

Batman Ekonomisi

1954 yılında, Garzan petrol sahaları ile Batman Rafinerisi’ ni MTA’ dan mirasen devralarak kurulan TP, geçirdiği zaman içerisinde doğalgaz ve petrol sahası keşif ederek Türk ekonomisinin hizmetine sunmuştur. Orta Asya Türk Cumhuriyetlerinin yanı sıra özellikle riski paylaşmak, deneyimi geliştirmek, ülkemizin petrol ihtiyacını karşılayabilmek amacıyla Cezayir, Mısır, Irak ve Libya gibi petrol rezervleri açısından zengin Orta Doğu ve Afrika ülkelerinde de yatırımlara yönelmiştir. Bu çerçevede, şirketimiz Azerbaycan ve Kazakistan’ da üretim faaliyetlerini sürdürmüş ve Hazar havzasına yönelik Milli Politikalarımızın yaşama geçirilmesinde çok önemli ve etkin bir görev üstlenmiştir.

Kaynak: Batman Valiliği


Batman Hisse Senedi Basan Matbaa İletişim Bilgileri


Makronet Basım Matbaacılık San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Hızlı iletişim hattı: 0212 565 40 75 pbx
hissesenedibasim.com | info(@)makronetbasim.com