Batman Hisse Senedi Basan Matbaa

Matbaamız, müşterilerinin memnuniyeti adına her geçen gün daha birikimli ve deneyimli olarak yoluna devam ediyor. Çalışma yaptığımız Makronet Batman Hisse Senedi Basan Matbaa alanında şirketimize sipariş veren müşterilerinizden istediğimiz evraklar hakkında çok sık sorular alıyoruz. Şirketler için artık zorunlu ve önemli bir hale gelen pay hisse senedi basımı konusunda Türkiye’de marka olan firmamızda, sizlere ücretsiz danışmanlık hizmeti de sağlıyoruz.

Hisse senedi basımı konusunda detaylı bilgi için TIKLAYINIZ

Merak ettiğiniz, aklınıza takılan, öğrenmek istediğiniz bütün soruları bizlere mail ya da telefon yolu ile iletebilir, anında yanıt alabilirsiniz. Bütün güvenlik önlemlerinin alındığı, işin her aşamasının titizlikle gerçekleştirildiği firmamızdan istediğiniz zaman bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Makronet Hisse Senedi Basım ve Ücretsiz Danışmanlık Hizmetleri
Hızlı Kurumsal Şirket Hattı: 0533 350 00 83
Türkiye genelinde hisse senedi basımı konusunda en çok tercih edilen firmayız.

Türkiye genelinde araştırıp bizi tercih eden, Hisse Senedi Basımı yaptığımız REFERANS’larımızı görmek için TIKLAYINIZ

Sizlerden şirketinize dair bazı evraklar talep ediyoruz. Bu evrakların başında ise şirket kuruluşunuzun yayınlandığı gazete, son sermaye artırımına dair gazete, unvan değişikliği yapılmışsa bunlara ilişkin gazeteler, güncel hazirun cetveli, tamamı ödenmeyen sermayelerde ödenen miktar gibi evraklar sizden talep edilmektedir. İstenilen evraklar konusunda firmamıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

100’ün üzerinde Hisse Senedi ÖRNEK çalışmalarımızı görmek için TIKLAYINIZ

Son yıllarda artan sahtecilik olayları nedeniyle kıymetli evrak basımı konusunda güvenlik önlemleri de ön plana çıkmaktadır. Firma olarak biz, Batman Hisse Senedi Basan Matbaa hizmetinde 3 Boyutlu Hologram, Özel kopyalanamaz giyoş desen çalışması, Extra Patterns Printing, Invisible Ink, Gizli Ultraviole Fligran basımı gibi önlemler alıyoruz. Firmamızda değerli evrak basımları kesinlikle yüksek kalite baskı tekniği ve özel güvenlik önlemleri alınarak yapılıyor. Kopyalamayı engelleyen bütün önlemleri aldığımız hizmetimizi üstelik çok kısa zamanda ve en uygun fiyatlara teslim ediyoruz. Kalite, uygun fiyat, güvenlik ve hızlı teslimat yapan firma arayışınıza en uygun çözüm biziz.

Batman Ekonomisi

1954 yılında, Garzan petrol sahaları ile Batman Rafinerisi’ ni MTA’ dan mirasen devralarak kurulan TP, geçirdiği zaman içerisinde doğalgaz ve petrol sahası keşif ederek Türk ekonomisinin hizmetine sunmuştur. Orta Asya Türk Cumhuriyetlerinin yanı sıra özellikle riski paylaşmak, deneyimi geliştirmek, ülkemizin petrol ihtiyacını karşılayabilmek amacıyla Cezayir, Mısır, Irak ve Libya gibi petrol rezervleri açısından zengin Orta Doğu ve Afrika ülkelerinde de yatırımlara yönelmiştir. Bu çerçevede, şirketimiz Azerbaycan ve Kazakistan’ da üretim faaliyetlerini sürdürmüş ve Hazar havzasına yönelik Milli Politikalarımızın yaşama geçirilmesinde çok önemli ve etkin bir görev üstlenmiştir.

Kaynak: Batman Valiliği

17.08.2018
295
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halit Kodan Makronet
Halit Kodan Makronet
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?