Yeni kurulan anonim şirketler yada daha önceden faaliyet gösteren şirketler, sermaye ortaklarının paylarını göstermek için kıymetli evraklara
yani hisse senedine veya diğer adıyla pay senedine ihtiyaç duymaktadır. Aynı zamanda hissedarlara verilen bu pay senetleri, hisse senedi sahiplerine bazı haklar sağlamaktadır. Bu haktan yararlanmak isteyen sermaye ortakları hisse senedi basımı için karar alırlar. Pay senedi basımı için gerekli olan evrakları öğrenmek ve bizimle sorularınıza cevap bulabilmek için tek yapmanız gereken bu numaralardan bize ulaşmak.
Telefon numaralarımız  (0212) 565 40 75

Isparta Hisse Senedi Basımı

Gül deyince akla ilk gelen kentimiz Isparta’nın ekonomisi geniş ölçüde tarıma dayanır. Sanayisi de tarımla ilişkilidir. Isparta hamiline nama yazılı pay hisse senedi basımı hizmetini sunduğumuz gül yağı işletmesi gibi bir çok anonim şirketin kıymetli evrak basımının yanı sıra halıcılık ve kükürt işleten anonim şirketlere de hisse senedi basım işini yaptık.

Mersin Pay Hisse Senedi Basımı

Mersin diğer adıyla İçel, Akdeniz bölgesindeki diğer illerden sanayi sektöründe en çok gelişen şehrimizdir. Sanayi kuruluşlarının buraya yatırım yapmasıyla bir çok yeni şirket açılmıştır. Mersin hamiline nama yazılı pay hisse senedi basımı önceden faal olan veya yeni açılan anonim şirketlerin hisse senedi basımı ihtiyacını karşıladık. Referanslar sayfasına girerek pay senedi basımı yaptığımız şirketlere ulaşabilirsiniz.

Aydın Nama Hamiline Yazılı Hisse Pay Senedi

Ege Bölgesinin güzel illerinden biri olan Aydın, iklimi ve tabiatın güzelliği, tarihi eserlerin çok olmasıyla turizm etkiler. Ekonomisi tarıma ve
tarıma dayalı sanayiye dayanır. Son senelerde tarım sektörüyle ilgili sanayi bazında ilerleme kaydedilmiştir. Aydın nama hamiline yazılı hisse pay senedi olarak buradaki anonim şirketlerin, sanayileşmiş pek çok firmanın hisse senedi basımı ihtiyaçlarına cevap verdik.

Balıkesir Hisse Senedi Basımı

Ekonomisini tarım, turizm, ormancılık ve sanayi oluşturur. Balıkesir, sanayi yönünden gelişen illerimizdendir. Büyük sanayilerin yanında küçük sanayi işletmeleri ile çeşitli tesisler işleten ve sermaye ortaklarının çoğalmasıyla kurulan anonim şirketlerin kıymetli evrak basımını yapan Balıkesir hamiline nama yazılı pay hisse senedi basımı ile farklı tasarımları barındıran hisse senetlerine sahip olmuştur.

Manisa Hisse Senedi Basan Matbaa

Tarımda zirveye çıkan Manisa, sanayi ve turizmde de zirveye doğru tırmanmaktadır. Geniş bir sanayi bölgesine sahip olan ilimizdeki firmalar, Manisa pay hisse senedi basımı aracılığıyla anonim şirketlerinin pay senedi bastırarak, sermaye ortaklarının bazı haklara sahip olmasını sağlamıştır. Sanayi her geçen gün hızla gelişmektedir.Hisse senedi basımı işini gerçekleştirdiğimiz şirketleri referanslar sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Bodrum Hisse Senedi Basımı

Bodrum’un son yıllarda temel ekonomisini turizm teşkil eder.Turizme dayalı küçük el sanatları ticareti ve tarihsel dokusu ile turistleri çekmektedir. İlçe ekonomisi turizmin yanında ticaret, el sanatları, balıkçılık, ormancılık, ve bitkisel üretime dayalıdır. Bodrum pay hisse senedi basımı bu güzel ilçemizde bulunan anonim şirketlerine istedikleri formda kıymetli evrak basımı işlemlerini yaptırmıştır. İlçede bulunan anonim şirketlerin geneli tarım bazlı sanayi ile uğraşmaktadır.