Hisse Senedi Örnekleri

 dikey - Hisse Senedi Örnekleri            yatay - Hisse Senedi Örnekleri             modern - Hisse Senedi Örnekleri  Dikey Örnekler için tıklayınız.           Yatay Örnekler için tıklayınız.          Modern Örnekler için tıklayınız.

Hisse Pay Senedi Örneği

Nama, hamiline yazılı Pay Hisse senedi örnekleri şirketimiz tarafından özel giyoş desen kullanılarak birebir kopyalanamaz teknikler kullanılarak yapılmaktadır. Herbiri teknik çizimler içeren desenler kullanmaktayız ve her firmaya özel olarak çeşitli görünür görünmez değişiklikler yaparak hazırlanmaktadır.

Anonim şirketler hisse senedi çalışmalarını nama ve hamiline hisse senedi basımı konusunda deneyimli değerli evrak basan matbaalara yaptırmaları gerekmektedir, eğer sıradan firmalara yaptırdıklarında bu konuda deneyimsiz olan işletme sertifika hazırlar gibi düzenleyeceğinden değerli evraklarınız yada nama yazılı veya hamiline yazılı hisse senetleriniz Türk Ticaret Kanunu’nun 487. Maddesinde açık bir şekilde Sahtekârlığı engelleyici güvenlik önlemlerinin uygulanması gerekir, ifadesi yerine getirilmemiş olacağından pay senetleriniz geçersiz sayılacaktır.

İşletmemiz hisse senedi basımı konusunda açık ara sektör lideridir referanslarımızı incelediğinizde hem sektörde en çok firmaya hisse senedi yapan işletmeyiz hemde kurumsal firmaların özellikle bizi tercih ettiğini rahatlıkla görebilirsiniz bu tercihin altında müşteri memnuniyeti yatmaktadır, firmamız sektörde 23. yılına girmiştir ve her yıl kaliteyi daha fazla artırarak adeta kendimizle yarışır hale geldik bu sebeple zaman içinde rakiplerimiz ile aramızda ciddi kalite farkı oluşmuştur.

Yeni tasarım örneklerimiz
Müşterilerimizin seçmede daha rahat hareket edebilmeleri için hem yatay hemde dikey olarak çalışılmıştır, ayrıca portföyümüze daha modern seçenekler ekleyerek bu yönde tercih yapacak müşterilerimiz seçim yapmakta zorlanmayacaklardır. Görsellerimizde numaralandırma yoktur bunlar basım esnasında numaratör makinamız basımdan sonra ilgili şirketin yönetim kurulu kararındaki numaralandırmasına göre numaratör basımını yapacaktır. Normal basım bittikte sonra güvenlik uygulamaları yapılıp paketleme aşamasına geçilecektir.

Güvenlik uygulamalarımız
Dış ve iç bordürlerde desen çeşidimiz çizilemez giyoş desen tekniğiyle hazırlanmaktadır, hologram teknolojimiz şirketimiz adına özel IHMA patentli 3D Hologram kullanılmaktadır, Kağıt kalitemiz muadillerin çok üzerindedir 245 gr. Fildisi color kağıt kullanmaktayız içerisinde görünmez kılçıllar bulunmaktadır parada ve banka çeklerinde olduğu gibi sadece uv ışıkta görünür olurlar, ayrıca eğer logonuzun vektörel halini göndermeniz durumunda şirket logonuzu hisse senedinin içerisine görünmez baskı tekniği ile ye

rleştirmekteyiz, herhangi bir harf kısıtlaması yoktur hem logonuzu hemde ünvanınızı birlikte kullanmaktayız.

rkiye Geneline Hisse Senedi Basımı ve Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti.
hisse senedi ornegi 55 01 1 300x212 - Hisse Senedi Örnekleriİletişim Bilgilerimiz.
Tel: (0212) 565 40 75 pbx
Kurumsal Hattımız: (0533) 350 00 83

18.03.2022
826
Ziyaretçi Yorumları (7)
 1. Yasin Ballı dedi ki:

  Pay senedi basımı için gerekli tüm evrakları hazırladım. Onay almadan basmıyorsunuzdur umarım çünkü son halini görelimde sonradan sorun çıkmasın, kolay gelsin.

 2. Taner Güllü dedi ki:

  Matbaanız İstanbul da sanırım, iletişim bilgilerinizde öyle yazıyor. Pek bilgim yok hisse senetleri hakkında, yardımcı olursanız sevinirim. İstanbul dışına hisse senedi basıp, gönderebiliyor musunuz? Kolay gelsin.

 3. Cem Denti dedi ki:

  Şirketimize basmış olduğunuz hisse senetlerindeki özel giyoş desenimiz çok güzel oldu, farkımızı yansıttı, teşekkür ederiz.

 4. Orhan Vadici dedi ki:

  Pay senedi çıkarmanın vergisel avantajları bir hayli çok. Bu nedenle hisse senedi bastırmıştık, şirketimize yakışır pay senedi hazırladığınız için teşekkür ederiz.

 5. Jale Yıldız dedi ki:

  Hisse senedi örnekleriniz çok başarılı sizden başka hiçbir firma örnek paylaşmadı bizimle bu sebeple çok teşekkürler.

 6. Mahmut Yaldız dedi ki:

  Sitenizdeki hisse senedi örneklerini inceledim ve çok beğendim.Farklı tasarımlarınız var mı, varsa görmek isterim.Benim için farklılık önemli ve bu da tasarımın inceliğine bağlı.Diğer hisse senedi örneklerinizi yollayabilir misiniz? mail adresim mahmutyldz@gmail.com Şimdiden teşekkür ederim,kolay gelsin.

 7. Hakan dedi ki:

  nama yazılı hisse senedi basımı için istenen evrakları ve 24 adet bastırılacak maliyeti hakkında bilgi verirmisiniz

Whatsapp
Halit Kodan Makronet
Halit Kodan Makronet
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?