Hisse pay senedi örneği ve genel bilgiler

Hisse Pay Senedi örnekleri şirketimiz tarıfından özel giyoş deseni kullanılarak birebir kopyalanması imkansız teknikler kullanılarak yapılmaktadır. Herbiri özel teknikler içeren desenler kullanılmaktadır ve her firmaya özel olarak çeşitli görünür görünmez değişiklikler yaparak özel hazırlanmaktadır.

Desen çeşitliliğimizi görebilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Desen örneklerimizi burada alenen paylaşmamak güvenlik olarak ve özel çalışmalarımızı pay senedi şablonlarımızı, hisse pay senedi örneklerimizi ortalıkta dolaşmamasına dikkat ettiğimizden firmamızın aldığı bir karardır, bazı modellerimiz tamamen görsel amaçlı sergilenmektedir, son lleri değildir güvenlik işlemleri resim olarak algılanamayan özellikler içermektedir.

Firmamızdan istemeniz durumunda size özel olarak çalışma gönderilecektir, istanbul içi müşterilerine fiziki olarak tam güvenlik önlelemleri uygulanmış olarak, bitmiş halini göreceğiniz örnek nama yazılı veya hamiline yazılı olarak hazırlanmış şirketinize gerekli olabilecek intifa senedi taslağı buna berzer ilmuhaber örneği şirketinize özel taslak hazırlayıp iş yerinizde firmanıza özel uygulanan tüm güvenlik önlemleri detaylı olarak sunum yapılmaktadır.

Matbaamızda istemeniz durumunda hisse senedi basımı işlemlerine başlamadan gerekli olan hisse senedi basımına ilişkin karar örneği mevcuttur şirketiniz izin gerekli bu evrağı size mail yoluyla iletmekteyiz.

Hamiline yazılı hisse senedi örneği diğerlerinide daha dikkatli korunması gerektiğinden çalışmaları daha dikkatli bir şekilde hazırlanıp size sunulmaktadır.

Anonim şirketler hisse senedi örneği çalışmalarını bu konuda deneyimli değerli evrak basan matbaalara yaptırmaları gerekmektedir, eğer sıradan matbaalara yaptırdıklarında bu konuda deneyemsiz olan matbaa sertifika hazırlar gibi sıradan tüm matbaaların yaptığı uygulamaları yapıp değerli evraklarınınz yada nama yazılı veya hamiline yazılı hisse senetleriniz TTK’nın istediği nitelikte hazırlanmammış olur.

daha detaylı bilgi için işletmemizin bu konuda uzman ekibiyle ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen arayınız.

Hisse Senedi Basımı Bilgi Hattı

Tel : (0212) 565 40 75 – pbx 

 

Görseller