Hisse Pay Senedi Örneği

Nama, hamiline yazılı Pay Hisse senedi örnekleri şirketimiz tarafından özel giyoş desen kullanılarak birebir kopyalanamaz teknikler kullanılarak yapılmaktadır. Herbiri teknik çizimler içeren desenler kullanmaktayız ve her firmaya özel olarak çeşitli görünür görünmez değişiklikler yaparak hazırlanmaktadır.

Anonim şirketler hisse senedi çalışmalarını nama ve hamiline hisse senedi basımı konusunda deneyimli değerli evrak basan matbaalara yaptırmaları gerekmektedir, eğer sıradan firmalara yaptırdıklarında bu konuda deneyimsiz olan işletme sertifika hazırlar gibi düzenleyeceğinden değerli evraklarınız yada nama yazılı veya hamiline yazılı hisse senetleriniz Türk Ticaret Kanunu’nun 487. Maddesinde açık bir şekilde Sahtekârlığı engelleyici güvenlik önlemlerinin uygulanması gerekir, ifadesi tam olarak yerine getirilmemiş olacağından pay senetleriniz geçersiz sayılacaktır.

İşletmemiz hisse senedi basımı konusunda sektör lideridir referanslarımızı incelediğinizde hem sektörde en çok firmaya hisse senedi yapan işletmeyiz hemde kurumsal firmaların özellikle bizi tercih ettiğini rahatlıkla görebilirsiniz bu tercihin altında müşteri memnuniyeti yatmaktadır, firmamız sektörde 21. yılına girmiştir ve her yıl kaliteyi daha fazla artırarak adeta kendimizle yarış halindeyiz rakiplerimiz ile aramızda ciddi kalite farkı oluşmuştur.

Yeni tasarım örneklerimiz
Müşterilerimizin seçmede daha rahat hareket edebilmeleri için hem yatay hemde dikey olarak çalışılmıştır, ayrıca portföyümüze daha modern seçenekler ekleyerek bu yönde tercih yapacak müşterilerimiz seçim yapmakta zorlanmayacaklardır. Görsellerimizde numaralandırma yoktur bunlar basım esnasında numaratör makinamız basından sonra ilgili şirketin yönetim kurulu kararındaki numaralandırmasına göre numarotör basımını yapacaktır. Normal basım bittikte sonra güvenlik uygulamaları yapılıp paketleme aşamasına geçilecektir.

Güvenlik uygulamalarımız
Dış ve iç bordürlerde desen çeşidimiz çizilemez giyoş desen tekniğiyle hazırlanmaktadır, hologram teknolojimiz şirketimiz adına özel IHMA patentli 3d hologramlar kullanılmaktadır, Kağıt kalitemiz muadillerin çok üzerindedir 245 gr. Fildisi color kağıt kullanmaktayız içerisinde görünmez kılçıllar bulunmaktadır parada ve banka çeklerinde olduğu gibi sadece uv ışıkta görünür olurlar, ayrıca eğer logonuzun vektörel halini göndermeniz durumunda şirket logonuzu hisse senedinin içerisine görünmez baskı tekniği ile yerleştirmekteyiz, herhangi bir harf kısıtlaması yoktur hem logonuzu hemde ünvanınızı birlikte kullanmaktayız.

Türkiye Geneline Hisse Senedi Basımı ve Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti.
İletişim Bilgilerimiz.
Tel: (0212) 565 40 75 pbx
Kurumsal Hattımız: (0533) 350 00 83