pay senedi basan matbaa

Pay Senedi basan matbaa, Hisse Senedi basan matbaa için bizi hemen arayın.

Matbaamız değerli evrak basma konusunda uzmanlaşmış ve tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Bizi aradığınızda gerekli evraklar ve şirket olarak yapmanız gerekenler eksiksiz size tarif edilecektir. Gerekli evraklar içindeki Yönetim Kurulu Kararını henüz hazırlamadıysanız, matbaamız istemeniz durumunda size karar örneği gönderecektir.

TTK’nın son yönetmelikteki gerekli bilgileri ve hisse senedi basımı (pay senedi basımı) konusunda uygulanacak işlemler ve sahteciliğe karşı alınan önlemler hakkında gerekli bilgileri matbaamız verecektir, detaylar için hemen arayın.

Hisse senedi basımı hizmet verdiğimiz bazı illerimiz şunlardır; Balıkesir, Nevşehir, Şanlıurfa, Osmaniye, Kars, Bilecik, Rize, Karabük, Zonguldak ve diğer illerimize pay senedi basımı hizmeti vermekteyiz.

Hisse senedi ve Pay senedi basan matbaa için öncelikle tecrübe gerekir. Kopyalanmasını engelleyen baskı teknolojisine ve özel hologram teknolojisine sahip olmak şarttır. Bunları hisse senedi kağıdına uygulayabilmek için işin sırrını oluşturan bu teknikleri sektöründe uzmanlaşmış matbaamızla ancak mümkündür.

Sizin için kıymetli olan evraklarınızı yani hisse senedi veya diğer adıyla  pay senetlerinizi bastırırken, TTK verilerine göre hazırlayıp, deneyimli  bir matbaa olarak tarafımızdan güvenilir bir şekilde basılır.
Bununla ilgili bilgi birikimimizi sizinle paylaşmamız için bizi arayın.

Türkiye Geneline Hisse Senedi Basımı ve Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti.
İletişim Bilgilerimiz
Tel: (0212) 565 40 75 pbx
Kurumsal Hattımız: (0533) 350 00 83

16.03.2022
316
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halit Kodan Makronet
Halit Kodan Makronet
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?