Sakarya Hisse Senedi Basımı

Türkiye’nin yüksek standartlarda ve kaliteli değerli evrak basımı hizmeti veren tek firması olarak Makronet Sakarya hisse senedi basan Matbaa konusunda sizlerin yanındayız. Yılların getirdiği deneyim ve birikim le sizlere hizmet veren firmamızda, bütün kıymetli evrak basımı işlerinizi özenle yerine getirmektedir.

Hisse senedi basımı konusunda detaylı bilgi için TIKLAYINIZ

Konusunda deneyimli uzman mali müşavir desteği ile sizlere ücretsiz danışmanlık hizmeti de veren firmamızda özellikle Anonim şirketler hisse senedi yani pay senedi basımı konusunda bilmedikleri her şeyi bize sorarak öğrenebilirler. Firmaların en çok merak ettiği konuların başında pay senedi basılırken kullanılan güvenlik önlemleri gelmektedir.  Aslında bunun daha öncesinde şirketlerin ya da şirket yetkililerini öğrenmesi gereken çok önemli başka konularda vardır.

Makronet Hisse Senedi Basım ve Ücretsiz Danışmanlık Hizmetleri
Hızlı Kurumsal Şirket Hattı: 0533 350 00 83
Türkiye genelinde hisse senedi basımı konusunda en çok tercih edilen firmayız.

Türkiye genelinde araştırıp bizi tercih eden, Hisse Senedi Basımı yaptığımız REFERANS’larımızı görmek için TIKLAYINIZ

Özellikle halka kapalı olan birçok aile şirketi hisse senedi basımı konusunda bilgi sahibi olmadığından bastırmamaktadır. Aslında pay senetleri hem hisse sahiplerinin hisse kimlik belgesi yerine geçerken hem de ilerleyen yıllarda hisselerin satışından doğacak olan gelirler de vergi muafiyetinden yararlanmanızı sağlıyor. Kısacası firmamıza Sakarya hisse pay senedi basımı yaptırmanız durumunda ilerleyen yıllarda elinizdeki hisse senetleri değer artışı yapsa bile vergi ve KDV ödemeyeceksiniz.

100’ün üzerinde Hisse Senedi ÖRNEK çalışmalarımızı görmek için TIKLAYINIZ

Yeni Türk Ticaret kanununda bu özellikle belirtilmiş aynı zamanda yeni Türk Ticaret Kanunu ile hamiline hisse senedi basımı Anonim şirketler için zorunlu hale getirilmiştir. Bu konuda bilmediğiniz her şeyi öğrenmek için size de bizleri telefon numaralarımızdan arayabilir ya da mail yoluyla bize ulaşarak hisse senedi basımı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firmamızda hem hamiline hem de nama yazılı hisse Pay senedi basımı işlemleri yapılmaktadır.  Alanında uzman ve deneyimli kadromuzla yaptığımız çalışmalarımız,  büyük bir titizlikle yürütülmekte ve sizlerin kıymetli evrakların güvenliği için her şey düşünülmektedir.  İşin her aşamasında müşterilerimiz haberdar edilmekte ve onların bilgisi dahilinde işlemler yürütülmektedir.

Tasarımdan baskıya kadar her aşamada titizlikle yürüttüğümüz hizmetimizden yararlanmaya sizleri de bekliyoruz. Ne zaman Bizden değerli evrak basım hizmeti alarak memnun kalan müşterilerimizin yorumlarına sitemizin referanslar bölümünden de ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz bir müşterimizi arayarak, onlara firmamızın hizmeti hakkında sorular sorabilirsiniz. Biz kendimize güveniyor ve işlerimizi tamamen şeffaf bir şekilde yürütüyor, sizlerle sağlıklı ilişkiler kuruyoruz.

[matbaa-faqpage]

19.05.2018
227
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halit Kodan Makronet
Halit Kodan Makronet
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?