Türkiye’nin yüksek standartlarda ve kaliteli matbaacılık hizmeti veren tek firması olarak Sakarya hisse senedi basan Matbaa konusunda sizlerin yanındayız.  Yılların getirdiği deneyim ve birikim le sizlere hizmet veren firmamızda, Bütün kıymetli evrak basımı ve diğer Matbaacılık işleriniz özenle yerine getirilmektedir.

Konusunda deneyimli uzman mali müşavir desteği ile sizlere ücretsiz danışmanlık hizmeti de veren firmamızda özellikle Anonim şirketler hisse senedi yani pay senedi basımı konusunda bilmedikleri her şeyi bize sorarak öğrenebilirler. Firmaların en çok merak ettiği konuların başında pay senedi basılırken kullanılan güvenlik önlemleri gelmektedir.  Aslında bunun daha öncesinde şirketlerin ya da şirket yetkililerini öğrenmesi gereken çok önemli başka konularda vardır.

Özellikle halka kapalı olan birçok aile şirketi hisse senedi basımı konusunda bilgi sahibi olmadığından bastırmamaktadır.  Aslında pay senetleri hem hisse sahiplerinin hisse kimlik belgesi yerine geçerken hem de ilerleyen yıllarda hisselerin satışından doğacak olan gelirler de vergi muafiyetinden yararlanmanızı sağlıyor.   Kısacası firmamıza Sakarya hisse pay senedi basımı yaptırmanız durumunda ilerleyen yıllarda elinizdeki hisse is atsanız bile vergi ödemeyeceksiniz.

Yeni Türk Ticaret kanununda bu özellikle belirtilmiş aynı zamanda yeni Türk Ticaret Kanunu ile hisse senedi başımı Anonim şirketler için zorunlu hale getirilmiştir.  Bu konuda bilmediğiniz her şeyi öğrenmek için size de bizleri telefon numaralarımızdan arayabilir ya da mail yoluyla bize ulaşarak hisse senedi bakımı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firmamızda hem hamiline hem de nama yazılı Sakarya hisse Pay senedi basımı işlemleri yapılmaktadır.  Alanında uzman ve deneyimli kadromuzla yaptığımız çalışmalarımız,  büyük bir titizlikle yürütülmekte ve sizlerin kıymetli Evrakların güvenliği için her şey düşünülmektedir.  İşin her aşamasında müşterilerimiz haberdar edilmekte ve onların bilgisi dahilinde işlemler yürütülmektedir.

Tasarımdan baskıya kadar her aşamada titizlikle yürüttüğümüz hizmetimizden yararlanmaya sizleri de bekliyoruz. Ne zaman Bizden Matbaacılık hizmeti alarak memnun kalan müşterilerimizin yorumlarına sitemizin referanslar bölümünden de ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz bir müşterimizi arayarak, onlara firmamızın hizmeti hakkında sorular sorabilirsiniz. Biz işlerimizi tamamen şeffaf bir şekilde yürütüyor, sizlerle sağlıklı ilişkiler kuruyoruz.

Makronet Hisse Senedi Basım ve Ücretsiz Danışmanlık Hizmetleri
İletişim hattı: 0212 565 40 75

Hisse senedi basımında tüm Türkiye’ye profesyonel hizmet vermekteyiz.