Zonguldak Hisse Senedi Basan Matbaa Hisse Senedi Basımı

Matbaamız, Pay Hisse Senedi Basımı Nasıl üretilir gibi bir sorular ile sık sık karşılaşmaktadır. Sektörde öncü firmalar arasında olan ve Zonguldak Hisse Senedi Basan Matbaa konusunda da deneyimi ile hizmet veren firmamız, bu konudaki bütün sorularınızı yanıtlıyor. Sıradan bir evrak olmayan, bir broşür gibi basımı da kolay olmayan hisse senedinin kıymetli bir evrak olduğunu baştan belirtmek gerekiyor.

Bundan dolayı, hisse senedi basım işlemi hafife alınmamalı ve işinin ehli işletmelere yaptırılmalıdır. Şirketinizden hisse senedi basımı için bir takım evraklar istenecektir. Bunlar şirket kuruluşu, sermaye artışı olmuşsa kuruluştan sonra sermaye artışı gazeteleri ve yönetim kurulu kararıdır. Bu nedenle güvenilir olmayan firmalara bu belgeleri teslim etmemeniz sizin yararınıza olacaktır. Çünkü bu gibi evrakların sahtecilikle uğraşan kişilerin eline geçmesi şirketinizi zor durumda bırakacaktır.

Hisse senedi basımı konusunda detaylı bilgi için TIKLAYINIZ

Makronet Hisse Senedi Basım ve Ücretsiz Danışmanlık Hizmetleri
Hızlı Kurumsal Şirket Hattı: 0533 350 00 83
Türkiye genelinde hisse senedi basımı konusunda en çok tercih edilen firmayız.

Türkiye genelinde araştırıp bizi tercih eden, Hisse Senedi Basımı yaptığımız REFERANS’larımızı görmek için TIKLAYINIZ

Firmamız, bu konuda sektör lideri ve sağlam referansları olan bir işletme olmakla beraber sürekli olarak denetimlerden geçen bir firmadır. Bize bu evraklarınızı güvenle ulaştırabilir, her aşamada siparişinizi kontrol edebilirsiniz. Sizden basım onayı almadan baskı işine geçmiyoruz, tasarımda beğenmediğiniz ya da düzeltilmesini istediğiniz bir yer olması durumunda hemen talebinizi yerine getiriliyor.

100’ün üzerinde Hisse Senedi ÖRNEK çalışmalarımızı görmek için TIKLAYINIZ

Bize Hisse Senedi Basımı  hakkında talebiniz oluştuğunda öncelikle yapılan işin tasarıma onay vermeniz, kaç adet hisse senedi istediğinizi belirtmeniz, baskının hangi kalite kağıtla olmasını ve hangi güvenlik önlemlerinin kullanılmasını istediğimizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Onay verdiğiniz tasarım hemen firma çalışanlarımız tarafından düzenlenip size mail olarak gönderilecektir. Baskı işlemlerimiz yüksek standartta baskı makineleri ile yapılmakta, asla kaliteden ödün verilmemektedir.

Firmamızın IHMA  sertifikalarını görmek isteyen müşterilerimize, gereken bütün belge ve bilgiler gönderilmektedir. Bizim için en önemli husus sizin güveninizdir. Uzun yıllardır bu güvenle çalışmalarımızı yapıyor, gelecekte de sizlerin güveninizi boşa çıkarmadan çalışmalarımıza devam etmek istiyoruz. Ekonomik, kaliteli, hızlı ve güvenilir değerli evrak basım hizmetleri için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

[matbaa-faqpage]

17.08.2018
258
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halit Kodan Makronet
Halit Kodan Makronet
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?