Hisse Senedi Örnekleri

Nama yazılı hisse senedi örnekleri, hamiline yazılı hisse senedi örnekleri ve pay senedi örneği şirketimiz tarafından özel giyoş desen kullanılarak birebir kopyalanamaz teknikler kullanılarak yapılmaktadır. Herbiri teknik çizimler içeren desenler kullanmaktayız ve her firmaya özel olarak çeşitli görünür görünmez düzenlemeler yaparak hazırlanmaktadır.

Anonim şirketler hisse senedi çalışmalarını nama ve hamiline hisse senedi basımı konusunda deneyimli değerli evrak basan uzman işletmelere yaptırmaları gerekmektedir.

Eğer sıradan firmalara yaptırdıklarında bu konuda deneyimsiz olan işletme sertifika hazırlar gibi düzenleyeceğinden değerli evraklarınız yada nama yazılı veya hamiline yazılı hisse senetleriniz Türk Ticaret Kanunu’nun 487. Maddesinde açık bir şekilde Sahtekârlığı engelleyici güvenlik önlemlerinin uygulanması gerekir, ifadesi yerine getirilmemiş olacağından pay senetleriniz geçersiz sayılacaktır. ilgili maddeye aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.
https://www.mevzuat.gov.tr/MevzuatMetin/1.5.6102-20130328.pdf

İşletmemiz hisse senedi basımı konusunda açık ara sektör lideridir referanslarımızı incelediğinizde hem sektörde en çok firmaya hisse senedi yapan işletmeyiz hemde kurumsal firmaların özellikle bizi tercih ettiğini rahatlıkla görebilirsiniz bu tercihin altında müşteri memnuniyeti yatmaktadır.

Firmamız sektörde 24. yılına girmiştir ve her yıl kaliteyi daha fazla artırarak adeta kendimizle yarışır hale geldik bu sebeple zaman içinde rakiplerimiz ile aramızda ciddi kalite farkı oluşmuştur. 100’ün üzerinde hisse senedi örneklerimizi belli periyotlarla güncellemekteyiz

Hisse Senedi Basımı Modern Yeni Tasarım Örneklerimiz


Müşterilerimizin seçmede daha rahat hareket edebilmeleri için Hisse pay senedi örneklerimizi hem yatay hemde dikey olarak çalışılmıştır, ayrıca portföyümüze daha modern seçenekler ekleyerek bu yönde tercih yapacak müşterilerimiz seçim yapmakta zorlanmayacaklardır.

Görsellerimizde numaralandırma yoktur bunlar basım esnasında numaratör makinamız basımdan sonra ilgili şirketin yönetim kurulu kararındaki numaralandırmasına göre numaratör basımını yapacaktır. Normal basım bittikte sonra güvenlik uygulamaları yapılıp paketleme aşamasına geçilecektir.

Güvenlik Uygulamalarımız
Dış ve iç bordürlerde desen çeşidimiz çizilemez giyoş desen tekniğiyle hazırlanmaktadır, hologram teknolojimiz şirketimiz adına özel IHMA patentli Hologram kullanılmaktadır, Kağıt kalitemiz muadillerin çok üzerindedir 252 gr. Fildisi color kağıt kullanmaktayız içerisinde görünmez kılçıllar bulunmaktadır.

Parada ve banka çeklerinde olduğu gibi sadece UV ışıkta görünür olurlar, ayrıca eğer logonuzun vektörel halini göndermeniz durumunda şirket logonuzu hisse senedinin içerisine görünmez baskı tekniği ile yerleştirmekteyiz, herhangi bir harf kısıtlaması yoktur hem logonuzu hemde ünvanınızı birlikte kullanmaktayız.

Hisse Senedi Basımı Yeni Tasarım Örneklerimiz


Türkiye Geneline Hisse Senedi Basımı ve Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti
İletişim Bilgilerimiz.
Tel: (0212) 565 40 75 pbx
Kurumsal Hattımız: (0533) 350 00 83

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 Yorum

 1. Pay senedi basımı için gerekli tüm evrakları hazırladım. Onay almadan basmıyorsunuzdur umarım çünkü son halini görelimde sonradan sorun çıkmasın, kolay gelsin.

 2. Matbaanız İstanbul da sanırım, iletişim bilgilerinizde öyle yazıyor. Pek bilgim yok hisse senetleri hakkında, yardımcı olursanız sevinirim. İstanbul dışına hisse senedi basıp, gönderebiliyor musunuz? Kolay gelsin.

 3. nama yazılı hisse senedi basımı için istenen evrakları ve 24 adet bastırılacak maliyeti hakkında bilgi verirmisiniz

 4. Geri bildirim: Nama Yazılı Hisse Senedi | Makronet Hisse Senedi Basımı
 5. Geri bildirim: Hisse Senedi Basımı | Makronet Hisse Senedi Basımı
 6. Geri bildirim: Yeni Nesil Güvenlik Hologram / Security | Makronet
 7. Geri bildirim: Pay Hisse Senedi Basım Fiyatları | Makronet
 8. Geri bildirim: Hamiline Yazılı Hisse Senedi | Makronet Hisse Senedi Basımı
 9. Geri bildirim: Pay Senedi Nedir? | Makronet Hisse Senedi Basımı
 10. Geri bildirim: Hisse Senedi Bastırma Prosedürü Makronet Hisse Senedi Basımı
 11. Geri bildirim: Hisse Senedi Basım Ve Pay Sahiplerinin Hak Ve Yükümlülükleri
 12. Geri bildirim: Nama Yazılı Hisse Senedi | Makronet
 13. Geri bildirim: Hisse Senedi Bastırma | Makronet Hisse Senedi Basımı
 14. Geri bildirim: Yeni Nesil Güvenlik Hologram / Security - Makronet