Pay Hisse Senedi Basım Fiyatları

Pay Hisse senedi basım fiyatları oluşturulabilmesi için bazı bilgileri göndermeniz gerekmektedir,
bunun sonrasında fiyatlandırmamız hızlı bir şekilde şirketinize iletilecektir.

Fiyatlandırma için gerekli bilgiler
– Paylar Nama yazılı mı?
– Paylar Hamiline yazılı mı?
– Kupür adedi (Kaç farklı değerde olduğu)
– Hissedar sayısı
– Basım adedi

Pay senetleri değerli evraklar olduğundan geçerli bir pay senedi basılabilmesi için Türk Ticaret Kanunu 487. Maddesinde belirtildiği gibi “Sahtekarlığı engelleyici işlem içermelidir.” ifadesinin yerine getirilmesi gerekir.

* Türk Ticaret Kanunu normlarında uyguladığımız güvenlik  önlemleri
– Kağıt Kalitesi: Zuber CRz fil dişi color 252 gr./m2 Ultraviole yansıma hassaslığı olan kağıdın içinde uv ışıkta ortaya çıkan kılçıllar bulunmaktadır, nitelikli evraklarda kullanılan değerli evrak kağıdı.
– IHMA Hologram: Dünya Hologramcılar birliği IHMA tarafından şirketimiz adına özel üretilmiş firma isminin de yer aldığı Registration Number R-18258 numara ile şirketimiz adına Patentlenmiş Pay Senedi Hologramı (Kullanılacak hologramın no name (isimsiz) hiçbir değeri olmayan hologram olmadığını yani üzerinde mutlaka şirket isminin yazıp yazmadığını pay senedinizin güvenliği için sorgulayınız çalıştığınız firmadan bunu resmi yazıyla taahhüt etmesini isteyiniz) aksi taktirde bu Holograma sahtekarlığı engelleyici güvenlikli Hologramı denemez ve TTK 487 maddeki normlar yerine getirilmemiş olur.
– Extra Small Print: Çıplak gözle okunamayan ancak 100 kat büyütüldüğünde okunabilen yazı tekniğidir. (Standart baskı tekniğiyle basılamayan özel güvenlik baskısı.
– UV Gizli Filigran: Sadece UV Sahte para kontrol ışığında ortaya çıkan şirket logonuz dahil harf kısıtlaması olmadan ultraviole baskı tekniğiyle şifreli gizli filigran baskısı. Fotokopisi çekilemiyor ve tarayıcıda taraması yapılamıyor. (Bu teknik banknot paralarda da kullanılıyor)
– Desen Çeşidi: Kopyalanamaz özellikli Giyoş deseni (100’ün üzerinde modern desen çeşidimiz mevcuttur)
Pay senedi desen ÖRNEKLERİMİZE ulaşmak için linki tıklayınız
– Renk Sayısı : 4+4 renk baskısı (Logonuzun vektörel halini gönderdiğinizde ek ücret talep etmeden uygulayabilmekteyiz)
– Numaratör: Seri Numaratör uygulaması – Ebadı: A4 (210x297mm)

* Makronet’in taahhüt yazısı: Makronet resmi evrak basımında profesyonel bir matbaadır. Pay senetlerinin basımında kullandığımız hologram kendi adımıza Registration Number R-18258 numarasıyla IHMA patentli hologramdır. Dünya hologramcılar birliği (IHMA) tarafından yurt dışından özel olarak adımıza taklit edilemez özelliklerde hazırlanmıştır. Bizden başka bir yerde bulunması söz konusu dahi değildir. Kullandığımız filigran banknot paralarda da kullanılan çıplak gözle görülemeyen sadece UV Işıkta ortaya çıkan Profesyonel Matbaa makinalarında üretilen nitelikli bir güvenlik uygulamasıdır.
*Bunları firmamız adına taahhüt ederiz.

Hisse Senedi Ornegi 123 01 1
Hisse senedi basım Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz veya aşağıdaki
Formumuzu doldurarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz.
0212 565 4075 pbx – 533 350 0083

Adınız
E-posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Mesajınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir